Код: 16129
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
900 EUR + трошоци
Шифра 16129
Се изнајмува спрат од куќа во Козле, на 2 нивоа, со целосна површина од 180 м2. Станот нуди пространа дневна соба со камин и трпезарија со целосно опремена кујна, 3 спални соби, 2 купатила, помошна работна соба, 2 балкона. Опремено со сопствен систем за греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет.
Цена 900 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 16129
House apartment for rent in Kozle, on 2 levels with a total living area of 180 m2. The house apartment offers a spacious living room with fireplace, dining area with fully equipped kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, study room, 2 balconies. Equipped with private heating system, AC units, cable TV, internet.
Price 900 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
180 m2
1+2
5
4
Сопствено
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
24.07.2018
Изнајмува
Стан
Kozle
31.08.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 4
Kozle
08.04.2022
Продава
Куќа
Големина: 212 m2
Соби: 9
Kozle
17.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.