Код: 18267
Локација: Trnodol
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
480 EUR + трошоци
Се изнајмува дел од куќа во Скопје, населба Трнодол со 135 м2 на втори спрат со две спални, две купатила, три балкона, остава, целосно опремена со нов модерен мебел, приватно греење, клима, кабелска телевизија и интернет. Има и паркинг место - гаража.
Детали
135 m2
250 m2
Да
2
3
2
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Trnodol
14.03.2024
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 74 m2
Соби: 3
Trnodol
04.03.2024
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 4
Trnodol
19.05.2022
Изнајмува
Куќа
Големина: 150 m2
Соби: 4
Trnodol
04.05.2024
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 135 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.