Код: 21999
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Козле, 120 м2, во близина на хотел Гранит спроти Веро. Станот е на 4ти кат, од вкупно 8, во зграда со лифт. Станот има целосно опремена модерна кујна, дневна соба, 3 спални, купатило, гостинско WC, два големи балкона и подрум.
Луксузно наместен со телевизор, клима уреди во секоја соба, интернет, паркинг простор, централно греење, видео надзор. Прекрасен поглед кон Водно.

Контакт телефон:
071/236-797, 071/333-336
Детали
120 m2
2 m2
4
4
3
Централно
Југ-Запад
2004
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
26.08.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 140 m2
Соби: 3
Kozle
11.10.2023
Продава
Стан
Големина: 30 m2
Соби: 2
Козле
10.03.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Козле
13.12.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.