Код: 25807
Локација: Trnodol
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1200 евра
Шифра 25807
Се издава единечна куќа од 250м2, со убав двор од 325м2, на одлична и тивка локација во Трнодол. Куќата е комплетно наместена со мебел и покуќнина. Првото ниво се состои од голем дневен салон со камин и излез во дворот, посебна кујна и гостински тоалет, поврзано со внатрешни скали на второто ниво има 3 спални соби, 2 тоалета и 2 тераси. Во склоп на куќата има гаража и подрум.
Контакт 071/271-271

Code 25807
A detached house with 250m2 for rent, with a nice yard of 325m2, in an excellent and quiet location in Trnodol. The house is fully furnished with furniture and appliances. The first level consists of a large living room with a fireplace and exit to the backyard, a separate kitchen and a guest toilet, connected by internal stairs on the second level there are 3 bedrooms, 2 toilets and 2 terraces. The house has a garage and a basement.
Contact 071/271-271
Детали
250 m2
325 m2
вис пр+1
4
3
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Trnodol
14.03.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 140 m2
Соби: 4
Trnodol
24.03.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 160 m2
Соби: 4
Trnodol
12.03.2024
Продава
Стан
Големина: 133 m2
Соби: 4
Trnodol
14.03.2024
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 74 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.