Код: 25822
Локација: Kisela Voda
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
89900 eur
Се продава комплетно наместен и реновиран стан во Кисела вода од 53м2.
Станот има една спална соба и се наоѓа на 2-ри кат во мала зграда од вкупно 4 ката.
Пријатна и мирна околина, идеална за семејно живеалиште.
Греењето е со инвертер клима.
Детали
53 m2
4 m2
2
2
1
Сопствено
Поволности
Подрум
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Kisela Voda
11.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Kisela Voda
17.01.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Kisela Voda
23.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 3
Kisela Voda
03.12.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.