Code: 24888
Location: Vlae
Listing type: Sell
Property type: House
165000 eur
Се продава куќа во Влае на мирна локација во патека. Куќата е на два ката од кои на првиот кат имаме дневна со трепезарија и кујна на вториот кат имаме 3 спални. Куќата е комплетно реновирана и истата се продава комплетно опремена со нов мебел.
Објектот лежи на парцела од 155м2 од кои преден двор 50м2 и заден двор 25м2. Кукјата има и мини спа центар со сауна и џакузи.
Сопствено парно + климатизација.
Details
155 m2
155 m2
8 m2
2
4
3
3
Other
Amenities
Climate
Furniture
Agent
Лидија Смилкова
Phone
+38971244331
Mobile
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Gallery

Similar

Vlae
18.05.2018
Rent
Appartment
Vlae
23.07.2020
Rent
Appartment
Size: 160 m2
Rooms: 5
Vlae
28.12.2015
Rent
Office
Size: 250 m2
Rooms: 6
Vlae
10.08.2020
Rent
Appartment
Size: 190 m2
Rooms: 5