Код: 11818
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR
Се изнајмува стан во Дебар Маало, 63 м2, со една спална на трет кат (од вкупно 4), централно греење, целосно опремен со нов мебел.
Детали
60 m2
3
2
1
Централно
1999
Поволности
Лифт
Телефон
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
20.04.2022
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Debar maalo
21.08.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 230 m2
Соби: 7
Debar maalo
03.08.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 118 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.05.2024
Продава
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.