Код: 13823
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Нов стан во населба Водно, 90 м2, на 4ти кат (од вкупно 5). Овој ново уреден стан нуди удобна дневна соба и трпезарија, целосно опремена кујна, 2 спални, 1 купатило + 1 тоалет, 1 помошна соба, 1 балкон од 10 м2, со сопствено греење на струја, кабелска телевизија и интернет. Има паркинг простор во гаража.
Детали
90 m2
10 m2
4
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Vodno
05.09.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Vodno
27.04.2017
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 8
Vodno
27.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.