Код: 14764
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Нов стан во Карпош, комплекс Ми-Да, 58 м2, на 4ти кат (од вкупно 5) со лифт.
Станот има дневна соба со трпезарија, 1 спална со гардеробер, целосно опремена кујна, 1 купатило со џакузи + 1 гостински тоалет, 1 балкон.
Со клима уред, интернет, телевизор, централно греење / ладење.
Станот е целосно опремен со нов мебел.
Паркинг простор.
Детали
58 m2
4
2
1
Сопствено
2005
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
27.02.2023
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Karposh 2
30.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Karposh 2
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
17.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.