Код: 15660
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
1100 EUR
Се изнајмува спрат од куќа во населба Козле, на 2 нивоа. Со целосна површина од 240 м2 и 300 м2 дворно место. Куќата нуди пространа дневна соба со камин и трпезарија со целосно опремена кујна, 3 спални соби, 2 купатила, помошна соба, 2 балкона. Опремено со сопствено греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет.

Детали
240 m2
300 m2
Да
1+2
4
3
Сопствено
2003
Поволности
Телефон
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
10.08.2018
Продава
Куќа
Kozle
11.10.2023
Продава
Стан
Големина: 30 m2
Соби: 2
Kozle
02.04.2014
И��најмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
14.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.