Код: 15924
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар на Скопје, 96 м2 на втор кат (од вкупно 5) со 3 спални, 1 купатило + гостински тоалет. Наместен со нов модерен мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет, гаража.
Детали
96 m2
3
4
3
Централно
2005
Поволности
Лифт
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел

Слични

Centre
19.12.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 2
Centre
06.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Centre
12.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.