Код: 16800
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, во населба Црниче, 125 м2 на втор кат (од вкупно 5) со 3 спални, 2 купатила, 1 голем балкон. Целосно наместен со нов модерен мебел, сопствено греење, клима уред, кабелска и сателитска телевизија, интернет.
Детали
125 m2
Да
2
4
3
Сопствено
2000
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел

Слични

Crniche
26.09.2022
Продава
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Crniche
05.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 3
Crniche
27.10.2023
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.