Код: 16804
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во населба Водно, во нова зграда, на втор кат (од вкупно 4) со лифт. Станот има 64 м2, и нуди 1 спална, 1 купатило, дневна соба, трпезарија и нова и целосно опремена кујна. Целосно уреден со нов модерен мебел, телевизор, клима уред

Контакт телефон:
+ 389 71/236-797
Детали
64 m2
1
2
1
Централно
Север-Исток
2005
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
29.03.2022
Продава
Стан
Големина: 229 m2
Соби: 5
Vodno
02.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Vodno
29.07.2020
Продава
Куќа
Соби: 10
Vodno
15.12.2022
Продава
Стан
Големина: 190 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.