Код: 16944
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
1300 EUR + трошоци
Се изнајмува нов - прв кат од куќа - 120 м2, во Скопје, населба Водно - резиденцијалниот дел
Апартманот има:
- 3 спални - 1 главна спална и 2 детски соби (може да се пренаменат според желбите на клиентот)
- целосно опремена кујна, трпезарија и голема дневна соба
- 1 купатило + гостински тоалет
- 3 балкона
- клима уреди
- централно и сопствено греење
- целосно наместен со нов и модерен мебел
- паркинг простор пред куќата
Детали
120 m2
Да
1
4
3
Централно
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
29.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 94 m2
Соби: 3
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 530 m2
Соби: 5
Vodno
13.06.2024
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 5
Vodno
04.10.2022
Продава
Стан
Големина: 136 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.