Код: 16999
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2500 EUR + трошоци
Се изнајмува наместена куќа во Центар (во близина на Католичка Црква).
Совршена за дипломатска резиденција, како и семејно живеење.

Оваа модерна куќа има 400 м2 простор за живеење на два ката и дополнителни 200 м2 дворно место и приватен паркинг - гаража за 2 возила.
Во куќата има: две дневни соби, 5 спални, 3 купатила (едно со џакузи), 1 трпезарија, 1 целосно опремена кујна, помошна соба и визба.
Куќата е опремена со централно греење на струа и мазут, интернет пристап и кабелска и сателитска телевизија.
Детали
400 m2
200 m2
1+2
6
5
Сопствено
Поволности
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Centre
12.09.2014
Изнајмува
Продавница
Големина: 30 m2
Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
31.05.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.