Код: 17011
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Стан во Центар, 47 м2 + 7 м2 галерија (во близина на Католичка Црква), на 4ти кат (од вкупно 4) со лифт.
Во нова зграда, целосно опремен со нов мебел, сопствено греење.
Детали
49 m2
1 m2
4
2
1
Сопствено
Југ
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
21.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
27.05.2021
Продава
Канцеларија
Големина: 70 m2
Соби: 2
Centre
15.04.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
18.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.