Код: 18133
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во населба Водно во нова зграда. Станот има површина од 121 м2 на втори спрат (вкупно 7) со лифт. Станот има дневна и трпезарија, три спални, целосно опремена кујна, две купатила, еден голем балкон, приватно греење, клима, интернет и гаража.

Контакт телефон:
071 271 797
Детали
121 m2
Да
2
4
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Галерија

Слични

Vodno
13.08.2020
Продава
Стан
Големина: 185 m2
Соби: 4
Vodno
26.01.2023
Изнајмува
Куќа
Големина: 370 m2
Соби: 7
Vodno
07.10.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.