Код: 18244
Локација: Karposh 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
380 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Карпош 1 со 47 м2 на 4ти спрат (вкупно 6) со лифт, една спална, едно купатило, балкон. Целосно опремен со нов модерен мебел, клима уред, централно греење, кабелска телевизија и интернет.
Детали
47 m2
Да
4
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 1
03.10.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Karposh 1
30.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Karposh 1
01.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.