Код: 18251
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1100 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, населба Дебар Маало со 100 м2 на 4ти спрат со две спални, едно купатило, дневна соба и два балкона. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уреди, сателитска телевизија, интернет и гаража.
Детали
100 m2
Да
4
3
2
1
Централно
2008
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
26.01.2023
Продава
Стан
Големина: 135 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Debar maalo
17.10.2018
Изнајмува
Канцеларија
Debar maalo
05.12.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.