Код: 18546
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во центарот на Скопје со 70 м2 на втори спрат (вкупно 4) со лифт, две спални, едно купатило и дневна соба. Станот е целосно реновиран и опремен со нов мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија и интернет.
Детали
70 m2
Да
2
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
27.01.2022
Продава
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
31.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Centre
05.09.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
25.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 155 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.