Код: 18884
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во центарот на Скопје со 65 м2 на шести спрат (вкупно 7) со две спални, едно купатило и два балкона. Целосно е опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија, интернет и гаража.
Детали
65 m2
Да
6
3
2
1
Централно
2008
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
04.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 2
Centre
29.01.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Centre
20.06.2023
Продава
Продавница
Големина: 122 m2
Centre
23.02.2021
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.