Код: 19047
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
850 EUR + трошоци
Се изнајмува деловен простор во Скопје, Центар со 125 м2 на приземје со паркинг, централно греење и клима уреди. Просторот вклучува шест деловни соби, два балкона и две купатила.
Детали
145 m2
Да
0
6
2
Централно
Поволности
Лифт
Галерија

Слични

Centre
15.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Centre
01.12.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1800 m2
Соби: 10
Centre
09.02.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 212 m2
Centre
15.12.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.