Код: 19260
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центер со 72 м2 на први спрат (вкупно 4) со лифт. Станот има две спални, едно купатило, еден тоалет, дневна, кујна и еден балкон. Целосно е опремен со нов мебел, централно греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет и паркинг.
Детали
72 m2
Да
1
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Centre
06.12.2023
Продава
Продавница
Големина: 25 m2
Centre
10.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
С��би: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.