Код: 19300
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Шифра 19300
Се изнајмува стан во Дебар Маало со 73 м2 на први спрат (вкупно четири) со лифт. Станот има дневна и трпезарија, кујна, две спални, едно купатило и гостински тоалет и два балкона. Целосно е опремен со нов мебел, клима уред, интернет, кабелска телевизија и приватно греење на струја. цена 500 евра/месечно.
Контакт: 071/271-271

Code 19300
New Apartment for rent in Debar Maalo, 73 m2 on 1st floor (4 floors in total) with elevator. The apartment has living & dining area, kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom + 1 guest toilet and 2 balconies. The apartment is fully equipped with new furniture, air-conditioner, internet, cable TV and private heating on electricity.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
73 m2
Да
1
3
2
Сопствено
2014
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел
Мапа
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
04.01.2021
Продава
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
03.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 2
Debar maalo
02.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Debar maalo
07.04.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.