Код: 19379
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1000 EUR + трошоци
Локација: Водно - резиденцијална зона.
Се изнајмува куќа на два спрата (приземје и први спрат) на Водно. Зафаќа вкупна површина од 200 м2. Куќата нуди пространа дневна соба на приземје со камин и една гостинска дневна соба на први спрат со трпезарија и целосно опремена кујна. Куќата има и четири спални (главна спална на приземје и три спални на први спрат) две купатила, остава и два балкона. Таа е опремена со централно и приватно греење, клима уреди, кабелска телевизија, интернет и 150 м2 градина.
Куќата се наоѓа во близина на Амбасадата на Полска, Амбасадата на Србија и Француската резиденција.
Детали
200 m2
150 m2
Да
0+1
5
4
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
03.08.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 2
Vodno
04.10.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 4
Vodno
17.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.