Код: 19422
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар (близу Македонски Плоштад), со 100 м2 на 6ти спрат со лифт. Станот има дневна соба со тросед и трпезарија, три спални, целосно опремена кујна, две купатила + гостински тоалет и два балкона. Станот има и клима уред, интернет, LCD TV и централно греење. Целосно е опремен со нов и модерен мебел.

Детали
100 m2
Да
6
4
3
3
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
14.01.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Centre
30.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Centre
02.09.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
25.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.