Код: 20532
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува апартман во Центар, Скопе, 66 м2 на втори спрат (вкупно 6) со две спални, едно купатило и еден балкон. Апартманот е целосно опремен со нов мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија и интернет.
Детали
66 m2
1 m2
2
3
2
Централно
2006
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
12.12.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 103 m2
Соби: 4
Centre
06.08.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 215 m2
Соби: 7
Centre
02.10.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 300 m2
Соби: 5
Centre
25.04.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 695 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.