Код: 21037
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR + трошоци
Stan vo blizina na Katolicka crkva. 43m2 so edna spalna na 1 kat kompletno moderno opremen.
Cena:250 eur
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
Детали
43 m2
Да
1
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
15.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Centre
24.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 3
Centre
13.03.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
26.11.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.