Код: 21850
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Стан во Дебар Маало (во близина на Симпо), 75 м2, на втор кат (од вкупно 3) без лифт. Станот има 2 спални, 1 купатило, кујна, трпезарија, 1 балкон, централно греење, кабелска телевизија интернет. Станот е целосно опремен со модерен мебел.
Детали
78 m2
Да
2
3
2
Централно
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
12.10.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 37 m2
Соби: 2
Debar maalo
18.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
09.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.