Код: 21915
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Стан во Скопје, Центар, во нова зграда, 56 м2 (спроти Рамстор), на 6ти кат (од вкупно 6) без лифт.
Станот има дневна соба со трпезарија, 1 спална, кујна, 1 купатило.
Опремен со клима уред, интернет LCD телевизор, централно греење.
Целосно наместен со нов мебел.


Детали
56 m2
6
2
1
Централно
Исток-Југ
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Центар
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Центар
07.12.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 171 m2
Соби: 7
Centre
21.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
26.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.