Код: 22074
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + трошоци
Стан во Козле, 86 м2, на втор кат(од вкупно 8) со лифт. Станот има 2 спални, 1 купатило + гостинско WC, кујна, трпезарија, 1 балкон, централно греење, кабелска телевизија, интернет, паркинг простор. Целосно опремен со модерен мебел.
Детали
86 m2
Да
6
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
29.12.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Kozle
09.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.