Код: 22219
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
1700 EUR + 2%
Канцелариски простор, 28 м2, во Центар, на прв кат. Оваа локација нуди голема опремена канцеларија, мала кујна и тоалет.

Локацијата се нуди за изнајмување и продажба.
Детали
28 m2
1
1
1
Друго
Поволности
Мебел
Галерија

Слични

Centre
30.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Centre
19.09.2016
Изнајмува
Продавница
Centre
08.08.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 86 m2
Соби: 1
Centre
16.05.2019
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 69 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.