Код: 22449
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, во Центар (во близина на Holiday Inn), 70 м2 на трет кат, со дневна, целосно опремена кујна, 2 спални, 1 купатило, 1 балкон.
Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет.

Детали
70 m2
Да
3
3
2
Централно
Запад
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
28.01.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
15.08.2018
Продава
Канцеларија
Големина: 1380 m2
Centre
29.09.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 70 m2
Соби: 4
Centre
22.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.