Код: 22547
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, Центар (во близина на Рамстор) во нова зграда, 50 м2 на 4ти кат од вкупно 6, со лифт.
1 спална, 1 купатило, 1 балкон.
Опремен со нов мебел, клима уред, кабелска телевизија, интернет.Детали
50 m2
4
2
1
Друго
Поволности
Мебел
Галерија

Слични

Centre
24.10.2014
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Соби: 4
Centre
06.07.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 350 m2
Соби: 6
Centre
29.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 46 m2
Соби: 2
Centre
12.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.