Код: 22647
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Стан во Дебар Маало, во нова зграда, 65 м2, на 4ти кат (од вкупно 4) со лифт.
Станот има дневна со трпезрија, 2 спални, целосно опремена кујна, 1 купатило, 1 тераса.
Станот е целосно опремен со нов мебел.
Има интернет, клима уред, телевизор, централно греење.
Детали
65 m2
4
3
2
Друго
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Debar maalo
23.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Debar maalo
03.05.2018
Изнајмува
Куќа
Debar maalo
21.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.