Код: 22696
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар, 100 м2 со две спални соби, целосно наместен. Се наоѓа на 3ти кат во нова зграда со лифт.
Детали
100 m2
Да
3
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
06.07.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 43 m2
Соби: 2
Centre
29.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Centre
29.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
12.09.2014
Изнајмува
Продавница
Големина: 30 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.