Код: 22740
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар - Порта Буњаковец, 55 м2. Има една спална, едно купатило, балкон, целосно наместен. Станот е на 4ти кат, со лифт во нова зграда.
Детали
55 m2
Да
4
2
1
Централно
1996
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
04.04.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
18.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 144 m2
Соби: 3
Centre
29.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.