Код: 22881
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан со површина од 50 м2. Има една спална, 10 м2 балкон, со нов модерен мебел на 3ти кат со лифт во нова зграда.
Детали
50 m2
10 m2
3
2
1
Сопствено
Југ
2013
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
20.06.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Водно
26.01.2023
Продава
Стан
Големина: 101 m2
Соби: 4
Vodno
13.08.2020
Продава
Стан
Големина: 185 m2
Соби: 4
Vodno
21.08.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 110 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.