Код: 22930
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува луксузен стан во Мида со површина од 126 м2. Станот располага со три спални, два балкона, голема дневна со кујна и прекрасен поглед. Се наоѓа на 5ти кат, со централно греење, лифт, во нова зграда.
Детали
126 m2
5
4
3
Централно
Поволности
Лифт
Галерија

Слични

Karposh 2
05.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Karposh 2
25.06.2024
Продава
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Karposh 2
14.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Karposh 2
15.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.