Код: 22987
Локација: Bardovci
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
2000 EUR
Се изнајмува луксузна куќа во Бардовци со површина од 200 м2 на земјиште од 700 м2.
Располага со 4 спални, голема дневна, кујна и уреден двор со базен.
Детали
200 m2
25 m2
2
5
4
Друго
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Bardovci
01.02.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 3
Bardovci
30.01.2018
Изнајмува
Куќа
Големина: 330 m2
Соби: 6
Bardovci
04.06.2014
Изнајмува
Куќа
Големина: 600 m2
Соби: 5
Bardovci
01.11.2024
Продава
Куќа
Големина: 451 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.