Код: 23334
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Се издава луксузен стан во Дебар Маало во близина на Центар за странски јазици, 93 м2, со три спални, голема дневна со кујна, купатило + гостинско WC.
Детали
93 m2
4
3
Друго
2003
Галерија

Слични

Debar maalo
29.10.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Debar maalo
11.08.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 135 m2
Соби: 4
Debar maalo
18.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Debar maalo
18.05.2021
Продава
Продавница
Големина: 49 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.