Код: 23336
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Се изнајмува стан во Скопје Центар (Универзална сала) со уникатен дизајн во карактеристичен индустриско-минималистички стил. Секој детал е внимателно одбран да долови чувство на уникатност, но секогаш со многу внимание ад не ги наруши основните принципи на функционалност, просторност и едноставност. Со природниот орев и даб, интегриран во секој агол од станот, оддаваме чувство на топлина и комфорт. Кујната е целосно функционална и опремена со апарати. Кујната е дизајнирана во истиот индустриски стил, уредена со природна плотна од дабово дрво, медијапан елементи и супериорно функционален оков од Blum. Станот се придржува до највисоките стандарди за енергетска ефикасност (А+), од прозорите, апаратите во кујна и осветлувањето.
Станот има:
- дневна (дневна, трпезарија и кујна), пространа со голема количина дневна светлина.
- Спална
- Купатило
- Дополнителна соба
- Два пространи балкона
Станот е на прв кат, со поглед кон планината Водно на одлична локација. Ново реновиран, во зградата има лифт.
Детали
67 m2
1
3
2
Друго
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
02.01.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Centre
11.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
28.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.