Код: 23339
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се издава луксузен стан, целосно реновиран со површина од 66 м2 во Дебар Маало со поглед на Водно и Кале. Има две спални, дневна, кујна, купатило, централно греење, кабелска и е на 4ти кат од 6.
Детали
66 m2
4
3
2
Централно
Галерија

Слични

Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Debar maalo
13.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 61 m2
Соби: 3
Debar maalo
05.09.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Debar maalo
02.02.2021
Продава
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.