Код: 23357
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Се изнајмува луксузен стан во строг Центар во Скопје, со 101 м2, две спални, купатило и гостинско WC. Станот е целосно опремен со нов мебел, на 5ти кат со прекрасен поглед. Зградата има видео надзор.
Детали
101 m2
3
2
Друго
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
16.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Centre
09.04.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
11.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.