Код: 23441
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR + трошоци
Се издава луксузен стан во Ми-Да комплекс - Карпош со површина од 156 м2. Има три спални, три купатила, балкон, и е целосно опремен со нов и модерен мебел. Станот е на 5ти кат, со лифт во нова зграда.
Детали
156 m2
Да
5
4
3
Централно
2014
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
13.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 44 m2
Соби: 2
Karposh 2
26.06.2023
Продава
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Karposh 2
07.07.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.