Код: 23614
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 56м2 во Центар во близина на студентскиот дом Кузман. Станот располага со една спална, дневна, трпезарија, кујна, купатило, три балкона. Станот е на трет спрат во зграда без лифт.

Контакт: 071/236-797
Детали
56 m2
3
2
1
1
Централно
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
18.03.2024
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 825 m2
Соби: 10
Centre
19.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
10.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Centre
14.01.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.