Код: 23616
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + персонален + трошоци
Се изнајмува луксузен дел од куќа во Црниче со површина од 110 м2. Се состои од две спални, голема дневна со кујна и целосно опремен со нов луксузен мебел. На приземје со двор. Цена по договор.
Детали
110 m2
Да
1
3
2
Сопствено
2010
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
08.11.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 240 m2
Соби: 6
Crniche
27.10.2023
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
26.09.2022
Продава
Куќа
Големина: 297 m2
Соби: 6
Crniche
10.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.