Код: 23622
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
650 EUR
Се изнајмува деловен простор во центарот на градот, кај плоштад Македонија во близина на Тренд Кафе. Површина од 80 м2, на прв спрат, со три канцеларии, кујна, два балкона, тоалет, интернет и централно греење, едно парно.
Детали
80 m2
2 m2
3
3
Централно
Поволности
Мебел
Галерија

Слични

Centre
10.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Centre
23.03.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
12.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.