Код: 23863
Локација: Vlae
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
2500 EUR
Се изнајмуваат канцеларии на булевар Партизански одреди:

- магацин од 120 м2.
- канцелариски простор од 120 м2.
- два спрата од 125 м2.
Целиот простор е 500 м2
Детали
500 m2
Друго
nova
Галерија

Слични

Влае
23.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 5
Влае
17.11.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 5
Vlae
14.08.2023
Продава
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Влае
07.07.2017
Изнајмува
Куќа
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.