Код: 24035
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR плус трошоци
Се издава нов наместен стан, на подолг период, во атрактивна локација. Станот се наоѓа на 4 спрат (со лифт) со приватно паркинг место, отворен поглед кон планината Водно, во Капиштец, во близина на Зебра. Има површина од 70 м2 (балкон од 7 м2), целосно наместен со трпезариска маса, софа, телевизор, интернет, вградени плакари во двете спални, остава, нова спална, целосно опремена кујна (фрижидер, вградена рерна, машина за садови), тоалет со туш и нова машина за перење. Станот се загрева со 5.5 KW инвертер.
Детали
70 m2
Да
4
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
22.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 143 m2
Соби: 4
Centre
04.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 2
Centre
15.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
26.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.